DEVREKANİ DEVA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Şirketimiz; Hipokrat'ın "Besinleriniz ilacınız, ilacınız besinleriniz olsun" sözünü misyonumuzun ana fikri kabul ederek Ata tohumu ve Presidia seçilmiş siyez buğdayından sağlıklı, temiz ürünler üretmek ve siyez ürünleri için DOĞRU ADRES olma misyon ve vizyonuyla kurulmuştur.

Kuruluş tarihimiz 03.09.2019'dur. Ana faaliyetimiz başta siyez ürünleri olmak üzere diğer bazı doğal ürünlerin üretim, paketleme ve satış faaliyetleridir.

www.kastamonudepo.com - www.devrekanideva.com, www.devasiyez.com ve www.unlumamuller.com E-Ticaret siteleri şirketimize aittir.

Satışa sunduğumuz başta SİYEZ UNLARI olmak üzere bütün Siyez ürünleri (Bulgur, Erişte, Makarna, Tarhana, Çorbalıklar, Arpa Unu, Kavılca Unu, Fittella markalı kurabiye, galeta, krakerler, ekmek-çörek simit, bebe bisküvisi, şekerpare, baklava ve mormiksli ürünler vb.) şirketimize ait kendi tesisimizde üretilip, paketlenip piyasaya arzedilmektedir.

Bütün üretim faaliyetlerinde ISO ve HACCP kurallarına uyulmaktadır.

Taşdeğirmen, siyezdeki yabancı maddeleri ayıklama ve temizleme, kabuk soyma (siyezi tam tane hale getirme), taş ayıklama ünitelerinin yer aldığı tesisimizde ORGANİK ÜRÜN İŞLEME imkan ve yetkimiz vardır. Bu tesisimizde belli günlerde Organik Ürün İşleme hizmeti vermekteyiz.

Birçok ürünümüz akredite kuruluş GİMDES'den Helal Ürün Sertifikalıdır.

Siyez Orjinli Gıda Takviyesi özel ürünler üretmeye yönelik ARGE çalışmamız devam etmektedir.

Bütün ürünlerin toptan ve perakende satışını yapıyoruz.

Üretim ve Paketleme TR-37-K-006043 İşletme Kayıt No ile yapılmaktadır.

Organik Ürün işleme Denetim ve Sertifikasyonla Yetkili Kurum ANADOLU Ekolojik Ürünler Kontrol ve Sertifikasyon Ltd. Şti. dir. Yetki Belge No: TR-OT-012

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ADRES: İsmail Bey Mah. Şehit Şerife Bacı Cad. No:26/A-1 DEVREKANİ-KASTAMONU

E-ticaret: www.devrekanideva.com - www.kastamonudepo.com - www.devasiyez.com ve www.unlumamuller.com

E-Mail: satis@devasiyez.com ve devasiyez@gmail.com

Tel: 0366 638 28 30 - 0552 599 28 30

Vergi No ve V.D: 2950960931-Devrekani

Tic.Sicil No: Katso.Devrekani 5767