devrekanideva.com’dan vermiş olduğunuz siparişlerde, Kredi Kartı ile yapılan ödemeler en geç 3 iş günü içerisinde kargoya yapılır. Havale/EFT yoluyla yapılan ödemelerde banka onayı alındıktan sonra, 3 gün içinde kargo yapılır.

Ev-iş adresinizin merkeze uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.
Pazar günleri verilen siparişler PAZARTESİ günü kargo yapılabilir.                       

Kargo şirketleri cumartesi günü öğlen 13.00 a kadar çalışmaktadır. Bu nedenle cumartesi günü adresinize yapılması planlanan kargo teslimatlarının PAZARTESİ veya SALI gününe sarkması ihtimali olduğunu da unutmayınız.

Bayram, Resmî tatil ve Pazar günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından taşıma garantisi ile size teslim edilecektir. Kargonuzun teslimatı esnasında kargonuzda hasar, ezilme, ıslaklık, yırtık olduğunu görüyorsanız lütfen kargo görevlisine Hasar Tespit Tutanağı tutturunuz ve ürünleri bize geri gönderiniz.

devrekanideva.com ’da bulunan ürünlerin yoğun şekilde talep edilmesi durumunda ürün stoklarında anlık azalma/tükenme durumu oluşabilir. Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda ilgili ürünler hemen temin yoluna gidilir ve ürünlerin temin süresi ndogalmarket.com müşteri hizmetleri tarafından size bildirilir. Ürünlerin temin süresi kabul edilmez ise yapılan ödeme sizin banka hesabınıza/kredi kartınıza iade edilir.